viola-may

Opowiadania Erotyczne

Podglądanie, seks z sąsiadem, oral

Wiedziałam, że mu się podobam. Lubiłam bawić się w tą zabawę. Wieczorem zapalałam światło i dawałam się podglądać.

Od dawna mnie podglądał. Byliśmy w podobnym wieku, a on bardzo się wstydził. Chyba nigdy nie miał dziewczyny, przynajmniej ja nie widziałam. Graliśmy w tą grę od zawsze. Ja zapalałam światło w swojej sypialni i udając, że ubieram się w piżamę, rozbierałam się do naga. Wiedziałam, ze tylko on mnie obserwował, bo tylko jego okno wychodziło wprost na moje. Dlatego się nie bałam. Chodziłam nago po pokoju i go kusiłam.

A wiedziałam jak to robić. Żaluzje odsłonięte, światło zapalone i ja naga. Nachylająca się by coś podnieść, krzątająca się po sypialni i w końcu wyciągająca wibrator i wkładająca go sobie powoli do cipki jęcząc cicho duże dildo. Podniecało go to. Spoglądałam ukradkiem w lustro i widziałam że stoi jak sparaliżowany. Przyglądał mi się.

I w tym momencie też tak było. Stał tam, a ja powoli miałam tego dość. Chciałam penisa w cipce. Zabawiając się chwilkę ze sobą i widząc go podnieconego chwyciłam za telefon i zadzwoniłam do niego. Długo nie odbierał, w końcu usłyszałam ochrypnięty głos. Wyszeptałam seksownym głosem, że ma natychmiast do mnie przyjść. Drzwi były otwarte i ma przyjść do mojej sypialni. Rozłączyłam się, położyłam na łóżku i czekałam na niego.

Usłyszałam jak parę minut później wchodzi po schodach i zbliża się. Otworzył drzwi, speszył się widząc mnie nagą, ale kiwnęłam palcem żeby podszedł. Rzucił się na łóżko, rozszerzyłam nogi i chwyciłam jego głowę. Przybliżyłam do swojej cipki i rozkazałam mu, żeby mnie wylizał. Poczułam jego język na mojej wilgotnej łechtaczce i usłyszałam jak głośno oddycha. Jęknęłam z rozkoszy. Patrzyłam jak liże mnie i rozkazałam mu włożyć mi dwa palce. Wypełnił moje polecenie i poczułam wsuwające się we mnie palce. Bawił się mną a ja się wiłam z rozkoszy. Chciałam więcej. Poprosiłam żeby przestał i się rozebrał.

Wstał i szybko zrzucił ubranie. Jego penis stał na baczność gotowy do akcji. Położył się na mnie, a ja ręką nakierowałam go do wejścia. Wsunął się z jękiem. Przycisnęłam nogami jego pośladki i poczułam jak wypełnia mnie całą. Poruszyłam się pod nim. Zaczął powoli wchodzić i wychodzić.

– Szybciej – szepnęłam, a on zrobił o co go poprosiłam.

Jego jądra uderzały o mój tyłek, a on coraz szybciej mnie pchał. Położyłam ręce za głowę i odgięłam głowę w tył krzycząc z rozkoszy. Pocierał swoim ciałem o moją łechtaczce. Wtedy doszłam. Zalałam się cała sokami. Poczułam, że on też dochodzi, a jego ciepła sperma zalewa moje wnętrze i wylewa się na prześcieradło.

Uśmiechnęłam się. Musimy to powtórzyć pomyślałam i dziesięć minut później tak się stało.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.