viola-may

Opowiadania Erotyczne

Seks impreza, seks grupowy

Czytałam, oglądałam, aż w końcu się wybrałam.

Seks impreza. Było cudownie.

Poszłam na imprezę z kolegą. Właściwie nie wiedziałam gdzie idę. Mój przyjaciel wiedział jak bardzo cierpię na deficyt seksu i jak bardzo tego potrzebuję. Dlatego proponując mi świetną zabawę, myślałam, że chodzi o drinka w barze. Jednak mnie zaskoczył. Zabrał mnie za miasto taksówką i wylądowaliśmy przed bramą niepozornego domu.

Weszliśmy do domu, gdzie grała cicha muzyka. Minęła mnie pół naga para, a ja spojrzałam na niego z pytaniem w oczach. Czy to jest to o czym myślę? A on kiwnął głową uśmiechając się. Spojrzałam na siebie. Byłam na szczęście ubrana seksownie i miałam ładną bieliznę. Więc nic mnie nie zaskoczy.

Weszliśmy do salonu, niektórzy już się świetnie bawili. Widziałam jak kobieta robi mężczyźnie loda, stałam jak zafascynowała, wkładała go tak głęboko, że pomimo wielkości penisa, udawało jej się go połykać prawie w całości. Inny mężczyzna szybko brał na kanapie jakąś młodszą dziewczynę, słyszałam jęki z każdej strony. Wszyscy pili szampana i świetnie się bawili. Obejrzałam się chcąc coś powiedzieć do mojego przyjaciela, ale zauważyłam, że już został porwany przez jakąś brunetkę i w kącie przyszpilał ją do ściany. Było niesamowicie.

Każdy był zajęty sobą, poczułam się trochę samotnie, ale poszła dalej. Trafiłam do sypialni z wielkim, okrągłym łożem na środku. I wtedy usłyszałam, że potrzebują jeszcze jednej kobiety. Ktoś złapał mnie za rękę i szybko zaprowadził do łóżka. Zobaczyłam leżące na brzuchu cztery kobiety z wypiętymi tyłkami i pięciu mężczyzn wpatrujących się we mnie. Szybko zgadłam o co chodzi. Zrzuciłam ubranie i klękając na łóżku opadłam na czworaka wypinając swój tyłek.

Usłyszałam komendę “zaczynamy” i wtedy poczułam czyjeś ręce na swoim tyłku, a za chwilę palce jakiegoś mężczyzny smarowały moją cipkę żelem. Nie chciałam się odwracać, niepewność kto to był, była oszałamiająca. Po chwili wypełnił mnie swoim penisem i zaczął się poruszać. Słychać było jęki i chlupanie z każdej strony. Również jęknęłam. Mężczyzna uprawiał ze mną seks parę minut, a potem na dźwięk dzwonka wyszedł, po to, żeby stanąć za inną kobietą. Wtedy spojrzałam na niego, uśmiechnął się do mnie i wszedł gładko w cipkę tamtej, a ja poczułam w sobie nowego członka.

Westchnęłam. To co się działo wokół było niesamowite. Muzyka, jęki i rytmiczne uderzanie. Mój nowy partner pchał mnie mocno a ja coraz głośniej jęczałam. Kiedy każda z nas już zaliczyła każdego faceta, usiadłyśmy i tym razem mężczyźni stanęli przodem do nas, a my wkładałyśmy sobie ich penisy do buzi. Ssałyśmy i lizałyśmy. Partnerzy się zmieniali, co jakiś czas któryś dochodzi. Wtedy poczułam ciepłą spermę zalewającą moje gardło. jęknęłam z rozkoszy. Było cudownie, a ja chciałam więcej. I dostałam w drugim pokoju.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.