viola-may

Opowiadania Erotyczne

Dlaczego seksowna bielizna sprawi, że poczujesz się lepiej?

Dziwny tytuł, ale to prawda. Zakładając seksowną bieliznę do łóżka, czujemy się atrakcyjniejsi, a wtedy czujemy się szczęśliwsi.

Według badań zakładając seksowną bieliznę podobamy się naszemu partnerowi lub partnerce nawet bardziej niż nago. Ukrywamy newralgiczne części naszego ciała. W ten sposób pobudzamy wyobraźnię. Ja osobiście uwielbiam czarne bokserki z jakimś firmowym napisem na gumce. Mnie to kręci. Najlepiej żeby jeszcze opinały tyłek. Dużo bardziej mam wtedy ochotę na igraszki niż widząc partnera nago.

Nie dotyczy to jedynie osób żyjących w związkach. Również single wyznają, że czują się świetnie kładąc się do łóżka w seksownej bieliźnie. Pamiętam, że ja również to praktykowałam, jak miałam stanik dopasowany do majteczek, czułam się zdecydowanie lepiej!

Jednak dotyczy to jedynie wygodnych i dobrych jakościowo produktów. Pamiętam jak dostałam w prezencie majteczki składające się z samych sznurków. Oj trudno było mi zasnąć. Na szczęście partner je ze mnie zdjął i już ich więcej nie widziałam. Za to wczoraj kupiłam sobie czarny, koronkowy komplet, bardzo wygodny i świetnie mi się spało.

Seksowna bielizna nie tylko poprawia samopoczucie w sypialni. Nosząc ją do pracy czujemy się bardziej pewni siebie i atrakcyjniejsi. Jesteśmy skłonni do podejmowania ryzykownych decyzji i nie boimy się zmian. Jednym słowem, jesteśmy przebojowi. Z tym również się zgadzam. Mam dzisiaj takiego powera, że od piątej rano pracuję. Mam dużo pomysłów i jestem gotowa na przeciwności, pomimo brzydkie j pogody.

Pora roku też jest ważna. Nie wyobrażam sobie nosić stringów zimą, za to latem mi wygodniej. Dlatego ważne jest również zastanowienie się nie tylko nad wygodą, ale też aspektami praktycznymi. Nie chcemy się przeziębić 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.