viola-may

Opowiadania Erotyczne

Jakie są nasze zwyczaje w łóżku?

Czyli co lubimy robić i jak często?

Niestety okazuje się, że seks nie jest dla nas ważny. Jedynie 15% mężczyzn i 8% kobiet uważa, że jest to ważny aspekt ich życia. Szkoda, trochę to smutne, może tak bardzo się odzwyczailiśmy od dobrego seksu, że myśląc o tym krótkim stosunku raz na miesiąc, po prostu nam się odechciewa.

Najczęściej jednak, z pośród Europejczyków wchodzimy w związki małżeńskie.

Dobrym punktem dla nas jest także to, że coraz częściej eksperymentujemy, czyli doceniamy seks oralny i analny.

Chociaż i tak według statystyk, nasz seks to jednak zgaszone światło, pod kołdrą, trwający 11 minut stosunek z myślą o kimś innym. Nie napawa to optymizmem i obawiam się, że może właśnie dlatego seks jest tak mało ważny, bo jakoś jego pozostawia wiele do życzenia.

A co z masturbacją?

Masturbuje się 47% mężczyzn i 24% kobiet. Zaraz, zaraz. Myślałam, że wszyscy faceci to robią, a jednak nawet połowa nie. Szkoda, a może nie szkoda, bo w ten sposób jest większa szansa na stosunek? 😉 Może…. Szkoda, że tak mało kobiet korzysta z orgazmów, wydaje mi się, że byłoby trochę mniej złości. Sama czuję, że po orgazmie jestem weselsza 😉

W sklepie z zabawkami, najczęstszymi gośćmi są kobiety, singielki. Chociaż dostałam na urodziny od męża wibrator po narzekaniu na częstotliwość, więc mężatki również posiadają gadżety. Niestety nie znalazłam statystyk dotyczących wieku, ale podejrzewam, że większość kobiet w moim wieku właśnie tu by się znalazło.

Kolejne statystyki to 53% osób uprawia seks oralny i 20% seks analny. Hmmm. Jestem w pierwszej grupie, w drugiej nie, bo nie jest to coś co mnie kręci, chociaż mam koleżankę, która uprawia tylko analny, bo ją to mega podnieca.

Ciekawe jak jest u was? Skoro to pamiętnik, to już trochę się podzieliłam. U mnie jednak słabo w tym temacie. Z moim dużym libido mam seks raz na miesiąc lub dwa i dlatego uciekam tutaj. W świat fantazji i erotyki. Piszę i marzę, może kiedyś to się zmieni, na razie tu zostaję 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.